Deniz Seki Müzikleri İndir - Kürt Remzi Müzikleri İndir - Zara Müzikleri İndir Yerleşke – | http://www.evrenselkolej.k12.tr Evrensel Eğitim Kurumları Web Sitesine Hoş Geldiniz Thu, 23 Nov 2017 14:55:59 +0000 tr-TR hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8.3 Yemekhane http://www.evrenselkolej.k12.tr/project/yemekhane/ Sat, 31 May 2014 11:22:35 +0000 http://www.evrenselkolej.k12.tr/?post_type=portfolio&p=2471 Okul yemekhanemiz uzmanlar denetiminde, hijyenik koşullarda 3000 kişiye yemek hazırlanabilecek donanıma sahiptir. Yemekler, okul mutfağında hazırlanıp okul öncesi ve birinci sınıf öğrencileri hariç self servis sistemiyle sunulmaktadır.

]]>
Kantin & Kafeterya http://www.evrenselkolej.k12.tr/project/kantin-kafeterya/ Sat, 31 May 2014 11:15:29 +0000 http://www.evrenselkolej.k12.tr/?post_type=portfolio&p=2468 Okul kantini ve kafeteryalarımız her türlü sağlıklı yiyecek ve içeceğin bulunduğu ders dışı zamanlarda öğrenciler için hoş vakit geçirilebilecek ortamlardır.

]]>
Sağlık Merkezi http://www.evrenselkolej.k12.tr/project/saglik-merkezi/ Sat, 31 May 2014 07:32:54 +0000 http://www.evrenselkolej.k12.tr/?post_type=portfolio&p=2465 Acil yardımın gerektirdiği donanıma sahip merkezimizde kadrolu uzman hekim ve sağlık personeli, öğrenci ve okul personelinin sağlık durumları ile yakından ilgilenmektedir. Öğrencilere düzenli aralıklarla sağlık taramaları yapılmaktadır.

]]>
Derslikler http://www.evrenselkolej.k12.tr/project/derslikler/ Sat, 31 May 2014 07:27:06 +0000 http://www.evrenselkolej.k12.tr/?post_type=portfolio&p=2462 Özenle hazırlanmış 6m x 7m boyutlarında standarda sahip 24 öğrencilik dersliklerimizde, öğrencilerimiz tekli sıralarda oturmaktadır. Her öğrencimize ait özel dolaplar bulunmaktadır.

Ayrıca tarih, coğrafya, resim, müzik, tasarım gibi derslerin öğretim hedeflerine uygun araç gereçlerle donatılmış özel derslikler bulunmaktadır.

Yabancı Dil Laboratuvarları

Özel Evrensel Okulları globalleşen dünyada, tüm ülkelere entegre olabilecek, teknolojik donanımları da kullanarak, yabancı dilde düşünebilen, iletişim kurabilen, bildiklerini uygulayabilen gençleri yetiştirmek amacıyla Cambridge University Press işbirliği ile akrediye olan Cambridge (Cambridge Complete Solution Schools) okuludur.

Öğrencilerimiz audio-video laboratuarlarımızda dünya standatlarında çağdaş yöntem ve tekniklerle akıllı tahtalar kullanarak yabancı dil eğitimi görmektedirler.

Bilgisayar Laboratuvarları

Çocuklarımızın çağın teknolojisi ile bilgilerini bütünleştirebilecekleri, teknolojiyi en verimli biçimde kullanabilecekleri bilgisayar destekli eğitim programları, uygulamalı olarak işlenmektedir.

Fizik – Kimya – Biyoloji – Fen Bilgisi Laboratuvarları

Deneysel yöntemler kullanılarak eğitim öğretim yapılan okulumuzda, her biri 112 metrekarelik geniş alanlarda modern deney araçları ile ve modüler deney masaları masalarıyla eksiksiz donatılmış laboratuarlarımız günün her saatinde öğrencilerimize hizmet vermektedir.

Okullarımızda her yıl ilkokul, ortaokul, kolej ve fen lisesi öğrencilerinin katıldığı geleneksel “Bilimsel Projeler Yarışması” düzenlenmektedir. Yaş gruplarına göre projeler farklı üniversitelerdeki seçkin öğretim üyeleri tarafından oluşturulan bilim kurulu tarafından değerlendirilir ve ödüllendirilir. Öğrencilere interaktif eğitim ortamı sağlayan laboratuarlar TÜBİTAK Bilim Olimpiyatlarına öğrenci yetiştirmek için de kullanılır. Bu kapsamda yapıcı, yaratıcı ve üretici bilgi çağını yakalayacak ve gelecekte bilim insanı olarak aktif rol oynayacak öğrencilerin sayısının artırılması amaçlanmaktadır.

]]>
Kütüphane http://www.evrenselkolej.k12.tr/project/kutuphane/ Sat, 31 May 2014 07:21:41 +0000 http://www.evrenselkolej.k12.tr/?post_type=portfolio&p=2459 440 m2 lik alana kurulu kütüphanemiz, eğitim öğretim için gerekli olan her türlü bilgi kaynağına ulaşılabilecek nitelikte olup, içeriği ile tüm öğrenci ve öğretim kademesinin çağın gereksinimlerine göre inceleme ve araştırma yapabilmelerine olanak sağlamaktadır. Tüm öğrencilerimiz için kütüphanede 10.000 adet kitap ve 50 süreli yayın bulunmaktadır. Öğrenciler sürekli okumaya, araştırmaya teşvik edilmekte, en çok kitap okuyan öğrenciler ödüllendirilmektedir.

]]>