Liseli öğrencilerimizin düzenlediği kermesin geliri yerine ulaştı. Okulumuzu temsilen öğretmenlerimizle  öğrencilerimiz Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Ankara Şubesi’ni ziyaret etti.

Derneğin Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ayfer YÜKSEL, öğrencilerimize duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür etti.

Ülkemiz için önemli işler yapan bir sivil toplum örgütü olan ÇYDD’ye,  eğitim ve öğretimle ilgili çalışmalarında biz de kolaylıklar diliyoruz.

Bu ziyaretimizde çok sıcak karşılandık.  Dernek yöneticileri gençleri böyle bir sosyal sorumluluk projesinde görekmekten çok  mutlu olduklarını ve gençlerden beklentilerini anlattılar. Yardımlaşmanın ne denli önemli olduğuna tanık olduk. Böyle bir projede yer almaktan çok mutluyum.” Kardelen Aysel AKÇA, Kolej 11 B

“Göstermiş olduğumuz duyarlılıktan ve yaptığımız yardımdan dolayı bize çok teşekkür ettiler. Çok mutlu oldular. Biliyoruz ki bu yardımların ulaştırılacağı öğrencilerin en büyük destekçisi bizleriz. Gençlerin duyarlılığına, yardımsever ve bilinçli olmalarına ihtiyacımız var. Böyle etkinlikler içinde yer almak bana mutluluk veriyor.” Ece ATAMER Kolej 11 B

Resimlerin devamı için facebook adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

SONY DSC

20160223142554786_0001